קורס מסחר במניות

תוכן עניינים

לימודי מסחר בשוק ההון אונליין

כל אחד יכול להרוויח ממסחר במניות

אנו מלמדים אנשים פרטיים מסחר מקצועי במניות על מנת שיוכלו לייצר הכנסה שיטתית באופן קבוע, בכל מצב שוק נתון במינימום זמן. כל אחד יכול להרוויח ממסחר במניות. המסלול אינו דורש ידע קודם. בנינו עבורכם את מסלול הלימוד המתקדם והמקיף בעולם.

במהלך המסלול אתם תקבלו את כל הכלים המנטליים והמקצועיים כדי להצליח, שיטות ייחודיות שלא לומדים בשום מקום אחר. בשוק ההון ישנם מרכיבים ברורים של עקרונות, שיטות, אסטרטגיות, טקטיקות והשפעות פסיכולוגיות לכל אלו ניתן להיחשף במהלך הלימודים וכך להבין את האופן שבו שאר הסוחרים חושבים ואיך פועל שוק ההון.

מעל 130 שעות שיעורים אונליין

• קורס האונליין כולל מעל 130 שעות על נושאים כגון : מבוא למסחר בשוק ההון, ניתוח טכני, פארמה וניסויים קליניים, תמחור חדשות, ניתוח דוחות פיננסיים, ניתוח עומק דוחות SEC , שיעורי פסיכולוגיית מסחר ואימון מנטאלי, סווינג, השקעות ארוכות טווח ואופציות.

• גישה לספריית שיעורי המסחר שלנו מכל מקום בכל זמן.

 
 

אפליקציית קורס זמינה מכל מקום כולל שיעור יומי של ניתוח עסקאות

• מנוי באפליקציית הקורס שלנו, שם מתבצעת כל הפעילות שלי ושל התלמידים. מעלים פירוט עסקאות, מניות חמות למעקב, גרפים ומקבלים משובים מסוחר המניות והמנטור המוביל בארץ רז גמליאל.

• שיעור יומי שאותו מעביר רז גמליאל, ניתוח עסקאות , מעבר על מניות חמות ומעניינות להמשך ומענה לשאלות תלמידים.

שיעורים פרונטליים – לימוד כלים מקצועיים ייחודים בעולם

יש אפשרות גם לשיעורים פרונטליים ייחודיים בהתמחות באיתור, בנייה וניהול תרחישים של מניות. במפגש הראשון עוברים על עקרונות הבסיס של מסחר בשוק ההון ע"פ כללי המומנטום טריידר.
בהמשך מאתרים ומנתחים מניות מעניינות ליום מסחר הקרוב מ-א' ועד ת' ובונים תרחיש ותכנית עובדה מלאה למסחר במניה.

 
 

מאגר גרפים מטורף – אסטרטגיות מנצחות ומוכחות למסחר בשוק ההון

גישה לתיקיית הגרפים שמתעדת ומנתחת מעל 600 עסקאות , כאן תמצאו את כל אסטרטגיות המסחר השונות מרוכזות במקום אחד: PUMP AND DUMP, RAISING DEAD, DEAD CAT BOUNCE ועוד. מאות גרפים ועשרות אסטרטגיות מסחר מוכחות.

מפגשים חברתיים ומקצועיים וארגון כנסי סוחרים ברמה הכי גבוהה בארץ

• מפגש חברתי + הרצאה מקצועית, אחת ל 3 חודשים ניפגש על בירה לשמוע תוכן מקצועי עדכני ולפגוש סוחרים מכל רחבי הארץ שעוברים את הדרך יחד איתנו.

• כנס הסוחרים הגדול והמושקע בארץ – Trading For a Living"", כל שנה בבית מלון אחר , יומיים של תוכן מקצועי טהור בנושא מסחר בשוק ההון.

• פעילויות גיבוש מעניינות וייחודיות – כשאנחנו סוחרים אנחנו לבד מול המחשב והמניה אבל את הדרך וההתפתחות אנחנו עושים ביחד וגם נהנים מזה.

תלמידים ממליצים:

"הייתי בפסגות, מגמות, סימפל טרייד, מיליונר צ'לנג', טים סייקס, מכיר כל צ'אט וכמעט כל סוחר בעולם והמסקנה שלי היא רז גמליאל, רז גמליאל , רז גמליאל."

-חנן וייצמן-

"בתור אחד שהתחיל ללמוד על מסחר מ-2010 אני יכול להגיד לך משהו אחד, לך תעשה קצת מחקר מאיפה הגיעו הסוחרים הכי רווחיים בעולם. למדתי בפסגות ומגמות ואני ממשיך ללמוד. משהו שאני יכול להגיד לך מלא בביטחון יש תחום אחד שלנו בתור סוחרים יש אפשרות לחזות את תנועת המחיר לפני כולם וזה בתחום הפניסטוקס! ואם מחפש מורה מנטור ואחלה בן אדם, רז גמליאל. יש גם אחלה קורס מבוא. בהצלחה!"

-דור אדיר-

עברתי קורסים אצל ישראלים אבל כל הזמן המשכתי להפסיד מסיבות שונות. עברתי לאמריקאים ולקחתי חלק אצל כל הגדולים והמוכרים בשוק. אני חושב שקשה מאד עד בלתי אפשרי להצליח בלי מנטור צמוד ואיכותי ואני כל כך שמח שמצאתי את רז . הוא מתאים לאופי שלי כמו כפפה. הדבר המשמעותי היותר שרז סוף סוף הפיל לי את האסימון זה ניהול הסיכונים. היום, היחסים שלי בין הפסדים לרווחים הם בדיוק הפוכים. בכל הפסד מפסיד קצת וברווחים הרבה.

-יותם ברקוביץ-

" במסחר שלי יש לפני רז ואחרי רז !! כפשוטו! הניסיון של השנים במסחר, של רז, נתן לי את הביטחון שמה שהוא אומר ומסביר מגובה באותם שנות מסחר שלו. רז מעביר סשנים יומיים בצורה סופר מקצועית, וזה אחד הדברים הכי מלמדים באיך לסחור בצורה שתהפוך סוחר ממופסד למרווח. אז לסיום, רציתי להגיד שיש אחד בארצות הברית, בשם טים סייקס שמוכנה רז גמליאל האמריקני אבל למה להרחיק עד לשם כשיש לנו את רז גמליאל הישראלי המקורי"

-מוטי אלטמן-
מאמרים נוספים
בואו לגלות את סודות שוק ההון. בחינם.

אסטרטגיות המסחר הייחודיות של רז גמליאל מתגלות לראשונה ולאחר 9 שנים של מסחר בכסף אמיתי בבורסה. 

להורדת הספר מלאו את הפרטים
הצטרפו אלינו לרשימת ה VIP
קבלו עדכונים חמים לפני כולם

הגשת מועמדות

מלאו פרטים ונמשיך..