עסקאות לדוגמה

דוגמא לכמה מעסקאות הזהב בקהילה.
עסקאות מומנטום סווינג שאורכם נע בין יומיים לכמה ימים בד"כ על במניות שבהם יש פוטנציאל לשואה גבוה.

המניות שנבחרו בקפידה ע"פ שיטה.
לא מדובר בניחוש, כל מניה שמופיע פה נבחנה הן בפן הטכני והן בפן החדשותי פונדמנטלי.

ניהול העסקה נעשה לפי כללים והבנה של תנועת המחיר של המניה תוך שימוש בכלים שונים שסוחר מקצוען משתמש בהם על מת לקבל החלטות נכונות שמובילות לתוצאות.

מניית POLA הייתה ברשימות הרחבות שלנו וכבר מספר פעמים בעבר עלתה על המוקד אך לא הצליחה לייצר את הפריצה וחזרה למטה, עד הרגע שזה כן קרה. הפלואט ושווי השוק הנמוך הביאו לטיסה במחיר וביג ווינרית משמעותית בסקטור חם ביותר. אחד הדברים החשובים הוא לתת לתנועת המחיר לדבר ולא לחנוק את המניה וזאת כדי להרוויח את תא השטח הבא.

המפתח הוא ההכרות עם המניה והבנת הפוטנציאל, מרגע שיצרנו לעצמנו את המניה כנכס פוטנציאלי עלינו רק להמתין לרגע הנכון, כך היה ב-WKHS שם הודעה שלילית כביכול הפכה לתנועה חיובית והיפוך של המניה והמשכיות ביום שלמחרת, למרות שהתנועה לא הושלמה עד הסוף, עדיין נוצרה ביג ווינרית שנתנו לה צ'אנס.

במניית EDIT היה שילוב נדיר של חדשות עם פריצה לשיא כל הזמנים לאחר שדשדשה בטווח מחירים רחב במשך שנים על גבי שנים, תוסיפו לזה שורטיסטים במניה ותקבלו מתכון לשורט סקוויז מהסרטים. ביג ווינרית שמוקדה מהתחלה ועד הסוף, קומה 1 קלאסית.

המיקוד על מניית MGI הגיע מעבודת מחקר וניתוח עומק שעשינו לה וזיהינו את הביזנס של החברה, מהדוחות והדיווחים השונים שקראנו ומהחיבור של החלקים בפאזל. מניית MGI היתה עסקה של 1 ל-10 בדיוק חודש לפני כן ואם לא הייתי שומר על קשר עם המניות וממשיך לעקוב אחר תנועת המחיר שלה, כנראה שלא היתה לי כאן עסקה נוספת. כמובן שכן שמרתי איתה על קשר, מה שתיגמל אותי בעסקה של 1 ל-14 ביחסי סיכוי-סיכון עם 65% תנועה..

אחרי מניית RNWK עקבנו מספר שבועות, הפוטנציאל היה ברור רק היינו צריכים לחכות שתנועת המחיר תתחבר בהתאם, בסבלנות. המפתח היה להמשיך לנהל קשר עם המניה ולהמתין בסבלנות לתזמון המתאים. מרגע שהשוק הראה לנו שהוא חושב כמונו כל מה שנותר זה לרכב על גל המומנטום מה שיצר עסקה מנצחת ורגועה בסווינג של מספר ימים.

מניית FOLD פרצה תא שטח משמעותי כלפי מעלה והתקרבה לשיא כל הזמנים. לאחר בדיקת עומק ניתן היה לראות בזרז פונדמנטלי משמעותי אשר הניע את התנועה ובנוסף לא מעט שורטיסטים במניה. כל זה התחבר עם תנועת מחיר פנטסטית ועקרון המומנטום, לפי הספר, כאשר בכל נקודת חלושה לאורך העלייה הקונים הגיעו ודחפו אותה מעלה עד הפריצה. העסקה נסגרה בסופו של דבר כביג וינרית של 1 ל-20.