נעים מאד.

נעים מאוד, שמי רז גמליאל, סוחר בעל נסיון של 11 שנים בשוק האמריקאי, מומחה במסחר יומי במניות מומנטום ומסחר סווינג במניות בעלות שווי שוק קטן / בינוני ומנטור המכשיר סוחרים בשוק ההון.

כאשר התחלתי את דרכי בעולם המסחר, לא היה  לי מנטור שהנחה אותי. הייתי לבד בעולם הזה ולמדתי מהטעויות של עצמי. בתור סוחר מתחיל, עשיתי כל טעות שאתם רק יכולים להעלות על דעתכם. לא היה לי אף אחד שיגיד לי: “רז תעצור, אתה עושה טעויות שיובילו אותך לכשלון”, אז פשוט סחרתי, קניתי ומכרתי מניות ללא הכוונה וגם ללא הצלחה.

שיטת המסחר שלי בנויה על הבנה מעמיקה המשלבת ניתוח טכני וניתוח פונדמנטלי בשילוב פסיכולוגיית המסחר. בשוק ההון של ימינו, סוחר המעוניין להרוויח כסף באופן עקבי, אינו יכול להסתמך על כלי אחד בלבד,  אלא עליו להבין את התמונה הגדולה, איך הכסף עובד ועובר בין הקונים למוכרים ולדעת היכן יש לו יתרון והיכן לא.

הקמתי את האקדמיה למסחר על מנת להכשיר אנשים המתעניינים בשוק ההון ולהראות להם בצורה ברורה ומובנת לכל, צעד אחר צעד, כיצד ניתן להנות ממה שיש לשוק ההון להציע.

הסטודנטים שלי מקבלים ממני ליווי אישי, המשלב הכשרה מקצועית ומעקב על כל מהלך בתכנית העבודה.

ככל שהשנים חלפו והרצון שלי להצליח גדל, התחלתי לפתח הבנה מעמיקה כיצד כסף זז ממקום למקום. התחלתי ליישם בפועל במסחר יומי ובמסחר סווינג שיטה מצויינת של ניתוח פונדמנטכני וראיתי שהדברים עובדים כמו שעון.

אתה יכול להרוויח כסף לאורך זמן ממסחר בבורסה ולהגדיל את חשבונך באופן משמעותי ובצורה עקבית. על מנת להגיע לתוצאות אלו עליך לסחור בשוק בו יש לך יתרון על פני השאר. לאחר שנים של מסחר אני יכול לומר בוודאות: שוק המניות הקטנות והבינוניות כגון: פני סטוקס וסמאל קאפס, עד שווי של מיליארד דולר הוא השוק לסחור בו. בשוק זה לסוחר מקצועי קיים יתרון מובהק על פני השאר. ממליץ בחום לקרוא שני מאמרים מקצועיים שכתבתי בנושא:

אז כיצד הצלחתי?

עם הזמן, צברתי נסיון רב בעבודה עם השיטה הזו של ניתוח פונדמנטכני, ראיתי שזה עובד והחלטתי להפיץ את הידע שלי ברבים.

שיטת הניתוח הייחודית בה אני משתמש הניבה תשואה של כמעט 50% ב-10 חודשים והיכתה את מדד השוק. להזכירכם, שוק המניות באותה תקופה נתן 0% תשואה למשקיעים.

בלא מעט עסקאות זיהיתי מראש תנועות מחירים של עשרות אחוזים במספר ימים. אחת העסקאות המדהימות שהיו לי נתנה 200% תשואה ב-9 ימי מסחר לסוחרים שעקבו אחריי.

לחצו כאן לקרוא את הכתבה כיצד זיהיתי עסקה של 200% ב 9 ימים.

את כל העסקאות הללו העליתי לדפי הפייסבוק שלי, ואלה צברו הצלחה רבה ומאות עוקבים. אם תסתכלו בתחתית העמוד, תוכלו לצפות בחלק מעדויות אמיתיות של סוחרים שעקבו אחרי באותה התקופה ונהנו מרווחים בחשבונותיהם האישיים.

אנשים רבים שעקבו אחרי הביעו התעניינות רבה בלימוד יסודי של שוק ההון בכלל ושל השיטה איתה אני עובד בפרט. אנשים מכל העולם החלו לפנות אלי וכך הקמתי את האקדמיה ואת קבוצת המסחר שלי, בה התחלתי ללמד את השיטה בה אני משתמש. רבות מהעסקאות העליתי בספר החינמי אותו אני מעניק למתעניינים המתחילים את דרכם בשוק המניות, ובו ניתן ללמוד רבות על שוק ההון ועל השיטות איתן אני עובד.

אני דוגל בכך שכל אדם אשר מעוניין ללמוד את תחום המסחר בבורסה צריך לקבל אפשרות להיכנס ולטעום מהעולם המדהים הזה  ולללמוד את תחום המסחר בצורה מקצועית מאנשים שכבר עשו זאת בהצלחה.

כיום, אחרי כל הידע והנסיון הרב שצברתי, אני שמח להפיץ אותו בקרב אנשים המעוניינים ללמוד את התחום ולהתמקצע בו, במטרה לאפשר להם להנות ממה ששוק המניות יודע לתת. חשוב לדעת שעבודה עם מנטור אישי צמוד היא חובה לכל סוחר, בעיקר מתחיל  ואשמח להיות המנטור הזה עבורכם.

בברכת הצלחה,
רז גמליאל.
סוחר מניות ומנטור אישי.