"האדם לפני הסוחר"

תרומה לקהילה

בשיתוף עם עמותת

מלאכים על גלגלים

לוגו מלאים על גלגלים - תרומה

קצת על הפרוייקט

"האדם לפני הסוחר" פרוייקט תרומה לקהילה

מי שמכיר אותי יודע שהתפתחות אישית ונתינה הם חלק בלתי נפרד מהאני מאמין שלי, אני מאמין שעשיית טוב ונתינה מעצמנו עוזרת לנו להתפתח ושמה אותנו בנקודת פתיחה הרבה יותר טובה להגשים את עצמנו. לטובת העניין הקהילה תחבור מהיום לשי פלד Shay Peled. שי הוא יזם חברתי אשר הקים ומנהל את עמותת מלאכים על גלגלים, עמותה עם מעל 200 מתנדבים ברחבי הארץ שעסוקים בלעשות טוב. העמותה אוספת ציוד מחשוב מכל הארץ ממי שאין לו כבר שימוש בו (עקב שדרוג מחשב, אי שימוש, דרוש תיקון) ומשמישה אותו עבור ילדים, חיילים בודדים, משפחות מעוטות יכולת וכו'.אז אם אם תכננתם לשדרג את המחשב או שיש ברשותכם מחשב ישן, מסך מחשב או כל ציוד אלקטרוני אחר שאתם לא צריכים גם אם הוא לא תקין. הם עושים הכל ומתקנים אם צריך ודואגים שיגיע לכתובת הנכונה. זה על קצה המזלג של הפעילות שלהם: https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5675929,00.html אז מי שרוצה לתרום ציוד מחשוב מוזמן ליצור קשר עם שי ולשלוח פרטים מסודרים בליווי שם טלפון וכתובת בצירוף תיאור הפריט בכלליות (לא צריך מפרט מדויק, פרטים כמו כמה זמן אצלכם והאם עובד תקין ואם לא מה לדעתכם הבעיה). את המחשב יאספו מאיפה שתבחרו, יבדקו תקינות ואם צריך יתקנו וישמישו אותו עבור מישהו שצריך.
השיתוף פעולה הוא רלוונטי לתמיד, כל אחד יוכל לעזור מתי שיתאפשר לו.
העמותה עושה דברים נפלאים נוספים כמו לבשל ארוחות חמות למשפחות בכל הארץ (בחגים) ועוד הרבה דברים חשובים מאוד. מוזמנים לעקוב אחרי הפעילות.
שנהיה תמיד בצד הנותן ❤🙏
מוזמנים לעקוב אחרי הפעילות שלהם:
***הבהרה חשובה:
מחשב בימינו זהו כלי בסיסי שעוזר לנו בהרבה מאוד היבטים, אני לא מדבר על מחשב לטובת צפייה בנטפליקס אלא ממש בשביל הדברים הכי בסיסיים בחיים שלנו כמו אינטרנט והאפשרות לקבל נגישות למידע שהיום זה בסיס של בסיס וכמו ששי אמר, לאפשר לאנשים להיות שווים בין שווים.
פרוייקט תרומה לקהילה של סוחרים

מטרת עמותת מלאכים על גלגלים לאסוף ציוד אלקטרוני, לתקנו ולהעניקו לנזקקים על מנת לאפשר להם להתחבר לעולם הדיגיטלי