מסלול הכרות בצעדים קטנים

רוצים להכיר אותי יותר לעומק?
לפגוש את התלמידים שלי ואולי אפילו לדבר איתם?
מעוניינים לראות במו עיניכם האם מה שמדברים עליי ועל
קהילת התלמידים שלי באמת נכון?

רז גמליאל מנטור

צעד ראשון.

הורדת המדריך החינמי שלי “כסף חכם מול כסף טיפש”.

המדריך מכיל ידע למתחילים וגם חומר למתקדמים. מעל 90 עמודים הבנויים בסגנון מצגת ועשירים במידע על האתרים הכי שימושיים, אסטרטגיות מסחר למתחילים, הנפקת מניות ועוד…

כסף חכם מול כסף טיפש

צעד שני.

הצטרפות לקורס המבוא שלי לפני סטוקס + נגיעה למתקדמים.

הקורס מכיל מעל 600 דקות של הדרכה במעל 20 שיעורים שונים למתחילים וגם למתקדמים, קבצים שימושיים ואפשרות לפתיחת חשבון דמו לתרגול בנוסף כולל הקורס שיעור העוסק בפיתוח הבלעדי שלי בעולם: טבלת ההסתברויות וקצב חילוף המניות. הכלי מספר 1 בו אני והתלמידים שלי נעזרים בזמן המסחר.

מחשב טאבלט

צעד שלישי.

בונוס אישי ממני.

7 ימים איתי ועם התלמידים שלי בתוך קהילת הסוחרים שם ניתן להתרשם מהפעילות שלנו ברמת היום יום. תוכלו לצפות בתהליך הליווי שמקבלים התלמידים, סשנים יומיים בזמן אמת עם ניתוח עסקאות ומשוב לתלמידים ותוכלו לקחת חלק בהדרכות השבועיות השונות.

בונוס

לקבלת הבונוס ספרו לי קצת על עצמכם

צעד רביעי.

הגשת מועמדות למסלול המומנטום טריידר.

STOCK SCREEN

הבהרה חשובה:

למען הסר ספק, רז גמליאל או מי מטעמו מספק שירותי הכשרה ולימוד בלבד, אינו בעל רישיון מכוח חוק הייעוץ ואינו עוסק במתן שירותי ייעוץ השקעות כהגדרתם בחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, שיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, תשנ״ה – 1995 (להלן: ״חוק הייעוץ״) למעט עיסוקים הפטורים מרישיון בהתאם לקבוע בחוק הייעוץ. רז אינו נותן שירות איתותים ו/או המלצות ואינו מנהל חדר מסחר בזמן אמת או כל דבר שעשוי להתפרש כהמלצה לביצוע קניה ו/או מכירה של ניירות ערך. התכנים המועלים במדיות השונות הינם תכנים לימודיים בלבד ופירוט העסקאות מתבצע אך ורק לאחר סיומן וככלי לימודי ותו לא.

יומן המסחר המוצג מתעדכן רק בסיום העסקאות ונועד כדי לשמש דוגמא והשראה לימודית לפוטנציאל העבודה עם רשימות מעקב ומניות מתוכננות מראש וללא מסחר במניות פרה מרקט וטופ גיינרס למיניהם.

הלקוח/תלמיד מצהיר בזאת כי הפעולות הכרוכות במסחר ובעסקאות הקשורות במניות, תעודות סל, סחורות, ניירות ערך וכיו״ב הנן לעיתים בעלות סיכון גבוה מאד ו/או משתנה וכי הוא מודע לסיכון הרב הכרוך בהשקעה ו/או במסחר בהן בהיותן מושפעים מגורמים רבים ושונים אשר יכול ויגרמו לתנודות חריפות במחיריהן והלקוח/התלמיד מוותר בזאת על כל טענה ו/או דרישה ו/או תלונה ו/או תביעה כלשהי כנגד בעל האתר ו/או מי מטעמו.

ויודגש שוב, כי אין באמור בשיעורים ו/או בכל חומר אחר המועבר על ידי רז גמליאל או מי מטעמו המלצה לקניה ו/או מכירה כלשהי של נייר ערך או מניה ו/או מט״ח וכיו״ב וכל פעולה שנעשית על ידי הלקוח/התלמיד, נעשית על דעת עצמו בלבד.

LOGO RAZ GAMLIEL PNG